„Ateis dienos, kai iš to, ką matote, neliks akmens ant akmens“ Lk 21, 6
« 2024 » | « Lapkritis »
Pr A T K P Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Kalendorius

Paskelbta: 2015-07-22

Advento rekolekcijos

Advento rekolekcijos
Plačiau

Paskelbta: 2015-07-22

Advento rekolekcijos

Advento rekolekcijos
Plačiau
NEĮVYKS Žodis šabè „Trys gyvenimo filosofijos: gyvenimas – tuštybė, kančia ir meilė“
Plačiau
Tikybos mokytojų ir katechetų rudens konferencija
Plačiau
Liepos 8 d. – pal. Jurgio Matulaičio atlaidų metu, švenčiant Švietimo ir Žiniasklaidos darbuotojų dieną, kviečiame Jus į kun. Vaclovo Aliulio MIC knygos „Nuo Betliejaus iki Romos. Su šventuoju Luku“ pristatymą
Plačiau
Dekanatų metodinių centrų ataskaitinis posėdis
Dekanatų metodinių centrų ataskaitinis posėdis
Plačiau
Alytaus dekanato tikybos mokytojų metodinio centro posėdis.
Plačiau
Seminaras – „Laisvės ir malonės gydanti paikystė galios pasaulyje“ (2015 05 05)
2015 m. gegužės 5 d. 11 val. Bernardinai.lt vyr. redaktoriaus filosofijos mokslų daktaro Andriaus Navicko pristatinėti tikriausiai nereikia, nes tiek Bažnyčios, tiek į ją dėl įvairių priežasčių besižvalgantys žmonės, jį pažįsta. Džiaugiamės, kad pavasarį, kai paskutiniai jėgų ir kantrybės lašai atiduodami mylimiems mokiniams ir unikaliems kolegoms, galime turėti laiką su Andriumi. Turėti laiką turtingą galėjimu klausytis, klausti, drauge nutilti ir reaguoti. Į gyvenimą ir pasaulį, kuriame norėtume matyti Kūrėjo atvaizdą, bet ne visada lengvai įžvelgiame. Gal mes turime „regėjimo“ problemų? Pasitikrinkime šio seminaro – susitikimo metu, kur kalbėdamas krikščioniško sąmoningumo linkme lektorius sujautrins ir kitas temas, išsamiau paanalizuos dvi savo knygas.
Plačiau
III viktorinos etapas
Plačiau
Seminaras „Švč. Mergelės Marijos atvaizdai kine“. Lektorius: Kino kritikas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto teisės dėstytojas R. Aušrotas.
Plačiau
Biblijos tautos pranašai, ilgus šimtmečius tiesinę jos „stuburą“, paliko literatūriškai ir teologiškai itin turtingą kraitį. Jų knygose telkiasi ir didžiosios tikėjiminės Izraelio tradicijos linijos, ir originalūs jų permąstymai, subrandinti istorijos tėkmėje. Viena iš esminių tokių gijų – santykio tarp Dievo ir žmogaus refleksija. Į kokią santykio mokyklą jie mus išveda? To klausti – tai, tuo pačiu, formuluoti ir klausimą apie Dievo paveikslą bibliniame profetizme. Koks yra Dievas, akistaton su kuriuo atsiduriame istorijos – individualios ir kolektyvinės – kryžkelėse? Kokį šiose kryžkelėse save atranda žmogus? Šie klausimai nubrėžia seminaro „Santykio mokykloje su Biblijos pranašais“ koordinates.
Plačiau
Seminaras "Pašvęstojo gyvenimo džiaugsmas".
Plačiau